Klubbat för:
1 300 SEK
1 200 SEK
ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (5) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 35x35 cm, oramade
Smärre skador
164021
2012-12-28