Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRAQUE, George (Frankrike 1882-1963): Nature Morte au Citron, signerad i trycket, numrerad 146/400, färglitografi 18x23 cm, oramad
164028
2013-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här