Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PUNSCHSKÅL, fajans, 1700-tal, troligen Lambeth London, polykrom dekor av fåglar på livet, undersidan märkt M.P., höjd 12, diameter 27 cm
Nagg
164033
2012-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här