Roberto Sebastien Matta färglitografi
Klubbat för:
2 200 SEK
1 000 SEK
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): L´Exitateur, 1957, signerad Matta 58/105, färglitografi på Arches, bladstorlek 50x65 cm, blindstämpel: L´Oeuvre gravée, oramad, litteratur: Sabatier 25, Silkeborg 15
Något gulnad
164042
2012-12-21