Roberto Sebastien Matta färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): L´Exitateur, 1957, signerad Matta 58/105, färglitografi på Arches, bladstorlek 50x65 cm, blindstämpel: L´Oeuvre gravée, oramad, litteratur: Sabatier 25, Silkeborg 15

Något gulnad

164042

2012-12-21