Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (6) Landskapsbilder, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 32x37 cm, oramade
Smärre skador, en emalj med böjd långsida
164045
2012-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här