Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOGAARD, Tom (född 1968): The dead marabou stork, signerad och daterad Bogaard 2000, olja på duk på kontursågad spännram, 98x71 cm
PROVENIENS: Vinst i SAK lotteri 2001, vinst nummer 13
164046
2012-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här