Tom Bogaard akryl

Tom Bogaard akryl
Tom Bogaard akryl
Tom Bogaard akryl
Tom Bogaard akryl

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOGAARD, Tom (född 1968): The dead marabou stork, signerad och daterad Bogaard 2000, olja på duk på kontursågad spännram, 98x71 cm
PROVENIENS: Vinst i SAK lotteri 2001, vinst nummer 13

164046

2012-12-21