Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
AFFISCH, Botero, Henie-Onstad, Höviksodden, tuschsignerad, 98x67 cm, signerad vid Boteroutställningen på Moderna Museet 2011-02
Pappersskador
164105
2012-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här