Rupert Jasen Smith Greta Garbo Dreaming
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
13 000 SEK
SMITH, Rupert Jasen (USA 1953-1989): Greta Garbo: Dreaming, färgserigrafi med diamond dust, 1988, signerad och numrerad Rupert Smith XVI/XXX. Editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 109x86 cm
164123
2012-12-22