Rupert Jasen Smith Greta Garbo Dreaming

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

13 000 SEK

SMITH, Rupert Jasen (USA 1953-1989): Greta Garbo: Dreaming, färgserigrafi med diamond dust, 1988, signerad och numrerad Rupert Smith XVI/XXX. Editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 109x86 cm

164123

2012-12-22