Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MANTEL, Helmut (1900-tal): Horisont, signerad E. H. Mantel, olja på duk, 70x100 cm

164128

2012-12-22