Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MANTEL, Helmut (1900-tal): Horisont, signerad E. H. Mantel, olja på duk, 65x139 cm

Två hål och en buckla i duken

164134

2012-12-22