Kurt Carendi oljemålning
2012-12-22
164163
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARENDI, Kurt (1905-1971): Två flickor med dockor, signerad Carendi, olja på pannå 49x35 cm