Brosch rosenstenar 1800-tal

Brosch rosenstenar 1800-tal
Brosch rosenstenar 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROSCHNÅL, silver, rosenstenar samt granater, 1800-tal

Skador, tennlödningar

164193

2012-12-26