Litografi efter Picasso

Litografi efter Picasso
Litografi efter Picasso
Litografi efter Picasso
Litografi efter Picasso

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

PICASSO, Pablo, efter, signerad i plåten Picasso 11.8.55, Don Quixote, litografi, 47x37 cm

164200

2012-12-22