Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GERELL, Greta (1898-1982): Nakenakt, signerad och daterad Gerell -57, pastell, 40x32 cm
164203
2012-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här