Pastell Greta Gerell

Pastell Greta Gerell
Pastell Greta Gerell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERELL, Greta (1898-1982): Nakenakt, signerad och daterad Gerell -57, pastell, 40x32 cm

164203

2012-12-22