Dali litografi

Dali litografi
Dali litografi
Dali litografi
Dali litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): "La Joie des bienheurex", ur Divina Comedia, 1960, signerad EA, färglitografi, 24x17,5 cm, Michler-Löpsinger 1129

164215

2012-12-26