Skåp England George III 1800-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, tvådelat, George III, 1800-talets första hälft, mahogny, överdel med utdragbar lådinredning, höjd ca 203, 125x61 cm, nyckel finns
Skador i form av sprickbildningar, repor, blekning, listor på ena kortsidan mittdel saknas
164218
2013-01-11