Skåp England George III 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, tvådelat, George III, 1800-talets första hälft, mahogny, överdel med utdragbar lådinredning, höjd ca 203, 125x61 cm, nyckel finns

Skador i form av sprickbildningar, repor, blekning, listor på ena kortsidan mittdel saknas

164218

2013-01-11