Lasse Åberg litografier
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ÅBERG, Lasse (född 1940): "Flygande hund" resp "Isbjörn", 2 st., signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 cm vardera (bladstorlek), oramade
Kuntoraportti
164219
Päivämäärä:
2012-12-22