Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VALLMAN, Uno (född 1913-2004):"Blomsterförsäljerska Madeira, signerad Uno Vallman 1962, olja på pannå, 50x44 cm

164226

2012-12-26