Olle Hjortzberg akvarell
2012-12-26
164227
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Blommor och vinbärssnäckor, signerad och monogramsignerad, daterad 13/5 -46, akvarell, 44x35 cm