Bertil Wahlberg oljemålning

Bertil Wahlberg oljemålning
Bertil Wahlberg oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Flickporträtt, signerad Wahlberg, olja på duk, 80x117 cm

164230

2012-12-26