Oljemålning
2012-12-26
164232
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, orientalisk kvinna, olja på duk, 89x58 cm