Porträtt olja
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Porträtt av kompositören och skalden Fredrik Samuel Silfverstolpe, 1769-1851, olja på duk, 80x65 cm, signerad cop. A. Smith, påskrift a tergo: Kopia efter H. Hanson, Axel Smith 1931
164246
2012-12-26