Porträtt olja

Porträtt olja
Porträtt olja
Porträtt olja
Porträtt olja
Porträtt olja
Porträtt olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Porträtt av kompositören och skalden Fredrik Samuel Silfverstolpe, 1769-1851, olja på duk, 80x65 cm, signerad cop. A. Smith, påskrift a tergo: Kopia efter H. Hanson, Axel Smith 1931

164246

2012-12-26