Stekfat Kina

Stekfat Kina
Stekfat Kina

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STEKFAT, porslin, Kina, dekor i famille rose, 17/1800-tal, 42x33,5 cm

Nagg.

164267

2012-12-22