Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STEKFAT, porslin, Kina, dekor i famille rose, 17/1800-tal, 42x33,5 cm
Nagg.
164267
2012-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här