Arvid Ahlberg oljemålning

Arvid Ahlberg oljemålning
Arvid Ahlberg oljemålning
Arvid Ahlberg oljemålning
Arvid Ahlberg oljemålning
Arvid Ahlberg oljemålning
Arvid Ahlberg oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AHLBERG, Arvid (1851-1932): Marint motiv, signerad och daterad A ahlberg 85, olja på duk, 48x85 cm

164290

2012-12-26