Ola Billgren lavering
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BILLGREN, Ola (1940-2001): Porträtt av en vän, signerad och daterad Ola Billgren -70, tuschlavering på papper, 29x42 cm, med dedikation
LITTERATUR: Ola Billgren - akvareller och litografier i urval, avbildad sid 15
164318
2012-12-27