Ola Billgren tuschlavering

Ola Billgren tuschlavering
Ola Billgren tuschlavering
Ola Billgren tuschlavering
Ola Billgren tuschlavering

Klubbat för:

7 600 SEK

5 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): Vid fönstret, signerad och daterad Ola Billgren -70, tuschlavering på papper, 29x42 cm, med dedikation

164320

2012-12-27