Oljemålning stående modell

Oljemålning stående modell
Oljemålning stående modell
Oljemålning stående modell
Oljemålning stående modell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Modell framför spegel, signerad och daterad A Lundberg aug 1914, olja på duk, 54x30 cm

164329

2012-12-26