Skinkfat
Valmis
2012-12-26
164362
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SKINKFAT, FISKFAT, Göteborg, längd 40 resp. 64 cm
Krackelerade, nagg