Skinkfat

Skinkfat
Skinkfat
Skinkfat
Skinkfat

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

SKINKFAT, FISKFAT, Göteborg, längd 40 resp. 64 cm

Krackelerade, nagg

164362

2012-12-26