Egron Lundgren akvarell

Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LUNDGREN, Egron (1815-1875): Indisk kvinna i profil, signerad och daterad EL, Lucknow 1858, akvarell på papper, 28x20 cm
PROVENIENS: Tore Anderssons samling, Stockholm

164368

2012-12-28