Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LUNDGREN, Egron (1815-1875): Indisk kvinna i profil, signerad och daterad EL, Lucknow 1858, akvarell på papper, 28x20 cm
PROVENIENS: Tore Anderssons samling, Stockholm
164368
2012-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här