Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
LUNDGREN, Egron (1815-1875): Spåkvinnan, signerad Egron Lundgren, Sevilla, blandteknik på papper, 43,5x29,5 cm
PROVENIENS: Tore Anderssons samling, Stockholm
164370
2012-12-28