Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EL GRECO (hans krets, spansk skola): Kristus på korset, olja på pannå, 45x30 cm,
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, inventarienr 5804
Tore Anderssons samling, Stockholm
164371
2012-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här