Old Masters: El Grecos krets

Old Masters: El Grecos krets
Old Masters: El Grecos krets
Old Masters: El Grecos krets
Old Masters: El Grecos krets

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EL GRECO (hans krets, spansk skola): Kristus på korset, olja på pannå, 45x30 cm,
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, inventarienr 5804
Tore Anderssons samling, Stockholm

164371

2012-12-28