Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
FRANS FRANCKEN II (Flandern 1681-1742, tillskriven): Kristi begabbelse, olja på koppar, 24,5x18,5 cm,
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling
Tore Anderssons samling, Stockholm
164372
2012-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här