Old Masters: Frans Francken II, Kristi begabbelse

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

FRANS FRANCKEN II (Flandern 1681-1742, tillskriven): Kristi begabbelse, olja på koppar, 24,5x18,5 cm,
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling
Tore Anderssons samling, Stockholm

164372

2012-12-28