Old Masters: Jan Hannot tillskriven
Klubbat för:
37 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JAN (JOHANNES) HANNOT (Holland 1633-1685, tillskriven):
Stilleben med ostron, granatäpple och citron, olja på duk, 47x57 cm,
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, inventarienr 820
Tore Anderssons samling, Stockholm
164373
2012-12-28