Old Masters: Jan Hannot tillskriven

Klubbat för:

37 000 SEK

15 000 SEK

JAN (JOHANNES) HANNOT (Holland 1633-1685, tillskriven):
Stilleben med ostron, granatäpple och citron, olja på duk, 47x57 cm,
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, inventarienr 820
Tore Anderssons samling, Stockholm

164373

2012-12-28