Old Masters: Jan Boths krets
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BOTH, Jan (hans krets, holländsk skola): Landskap med figurer, olja på duk, 66x86 cm
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, inventarienr 382
Tore Anderssons samling, Stockholm
Krackeleringar
164376
2012-12-27