Old Masters: Jan Boths krets

Old Masters: Jan Boths krets
Old Masters: Jan Boths krets
Old Masters: Jan Boths krets
Old Masters: Jan Boths krets
Old Masters: Jan Boths krets
Old Masters: Jan Boths krets

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BOTH, Jan (hans krets, holländsk skola): Landskap med figurer, olja på duk, 66x86 cm
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, inventarienr 382
Tore Anderssons samling, Stockholm

Krackeleringar

164376

2012-12-27