Old Masters: Abraham Danielsz Hondius tillskriven
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ABRAHAM DANIELSZ HONDIUS (Holland ca 1625-1691, tillskriven): Narcissus, olja på pannå, 32x39 cm,
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, inventarienr 793
Tore Anderssons samling, Stockholm
164378
2012-12-28