Old Masters: Jens Juels efterföljare
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JUEL, Jens (hans efterföljare, dansk skola): Portätt av dam klädd i grön klänning - sittande höftbild, olja på duk, 77x64 cm
PROVENIENS: Tore Anderssons samling, Stockholm
Krackeleringar, dubblerad
164380
2012-12-27