Old Masters: Ludolf I Backhuysen tillskriven
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
LUDOLF I BACKHUYSEN (Holland 1630-1708, tillskriven): Kustlandskap med fiskare,
olja på duk, 55x70 cm
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, inventarienr 669
Tore Anderssons samling, Stockholm
Krackeleringar
164381
2012-12-27