Old Masters: Ludolf I Backhuysen tillskriven

Klubbat för:

20 000 SEK

25 000 SEK

LUDOLF I BACKHUYSEN (Holland 1630-1708, tillskriven): Kustlandskap med fiskare,
olja på duk, 55x70 cm
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, inventarienr 669
Tore Anderssons samling, Stockholm

Krackeleringar

164381

2012-12-27