Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CHARLES EDOUARD FRÈRE (Frankrike 1837-1894): Middagsrast, signerad och daterad Ch. Frère 1871, olja på duk, 45x54 cm
Signed and dated. Oil on canvas.
164433
2012-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här