Adrien Moreau akvareller

Adrien Moreau akvareller
Adrien Moreau akvareller
Adrien Moreau akvareller
Adrien Moreau akvareller

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOREAU, Adrien (1843-1906): Interiörer med kvinnor och herrar, signerade Adrien. Moreau, akvarell och täckvitt, 24x17 cm vardera, 2 st samramade
PROVENIENS: Svensk privatsamling

164445

2012-12-27