Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VERTIN, Petrus Gerardus (1819-1893): "Peasant by a Farm in a dune Landscape", signerad, olja på pannå, 34x43 cm
PROVENIENS: Sothebys, Amsterdam, 16/4 1996, lot nr 56
164446
2012-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här