Kjell Strömsmoen olja

Kjell Strömsmoen olja
Kjell Strömsmoen olja
Kjell Strömsmoen olja
Kjell Strömsmoen olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRÖMSMOEN, Kjell (född 1940): Älgar i landskap, singnerad och daterad -92, olja på pannå, 45x55 cm

164453

2012-12-27