Tallrikar Kina famille rose

Tallrikar Kina famille rose
Tallrikar Kina famille rose
Tallrikar Kina famille rose
Tallrikar Kina famille rose

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 5 st, porslin, Kina, dekor i emaljfärger i famille rose, 1700-tal, diameter 22,5 cm

Nagg, undersidan med senare bemålning

164471

2012-12-27